S.S.S

 • Ücretsiz Anti-Virüs yazılımı işe yararmı ?

  Her şeyden önce, bilgisayarınızda güvenlik koruması olmadan gitmek istemezsiniz. Free Anti-Virus çok düşük algılama oranlarına sahiptir. Bizi arayın ve Casus Yazılım, Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs koruması için tüm müşterilerimize önerdiğimiz ve sattığımız en son güvenlik yazılımını size bildirmekten memnuniyet duyarız.

 • Bulut Yedekleme Nedir?

  Çevrimiçi Yedekleme olarak da bilinen bulut yedekleme, yerinde yedeklemelerinizin her gece bir site dışı sunucuya aktarıldığı işlemdir. Sunucu Pe güvenli bir veri merkezinde bulunuyor. Cloud Backup, Daha güvenli, güvenilir ve yönetimi ve izlemesi daha kolaydır.

 • Ne Kadar Süre Destek Alabilirim?

  Özel beklentiler oluşturmak için her müşteriyle birlikte çalışıyoruz. Ölçülebilir hizmet düzeylerimiz, üzerinde anlaşmaya varılan beklentileri karşılamamak için net sonuçlar ortaya koymaktadır.

 • Destek istemeden önce ne yapmalıyım?

  Mümkünse, hata mesajları hakkında herhangi bir bilgi yazın ve ekran görüntülerini sorununuzu ele alın. Ardından, sorunu yeniden oluşturmayı deneyin. Çoğu zaman, programı kapatmak ve sistemi sıfırlamak ve muhtemelen sorunu çözmek için bilgisayarı yeniden başlatmak yardımcı olur.

 • Kendi bünyesinde BT departmanımız varsa ne olur?

  Sorun değil! Özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanabilen ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. İster yönetilen BT hizmetleri ve danışmanlık, güvenlik çözümleri veya servis masası desteğinden oluşan eksiksiz bir pakete ihtiyacınız olsun, BSP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ uygun fiyatlı ve özelleştirilmiş sabit ücretli hizmet planıyla bunu kolaylaştırır.

 • Satın alacağım ürünler ne kadar süre ile kullanılmıştır?

  Kurumsal firmalar ve kamu kuruluşları demirbaş durumundaki sunucu ve network ekipmanlarını yenilerlerken genelde üretici firmalar ile yapmış oldukları sözleşme gereği bu ürünleri minimum 2 maksimum 5 yıl içerisinde değiştirmek zorundadır.

  Alacağınız ürünler genelde bu kadar kullanılmışlardır.

  Sattığımız bir çok ürün ile ilgili net bir bilgi sahibi olsak dahi yinede bazı ürünler ile ilgili malesef kullanım süresi ile ilgili bilgi sahibi olamayabiliyoruz ancak böyle durumlarda da ürünün durumundan yılların getirdiği tecrübeye dayanarak kabaca bir fikir sahibi olabiliriz.

 • Anakart arızası nasıl anlaşılır?

  Bilgisayarın açma kapama düğmesine basıldığında elektrik gelmiyorsa

  Bilgisayarın açma kapama düğmesine elektrik geliyor buna rağmen ekrana görüntü gelmiyorsa

  Bilgisayar çalışırken birdenbire kapanıyorsa ya da kapandıktan sonra geri başlıyorsa (reset olayı)

  Bilgisayarın açma kapama düğmesine basıldığında, bilgisayarın ekranına görüntü geldikten sonra işletim sistemi çalışırken bir anda donuyorsa

 • Ekran kartı arızası nasıl anlaşılır?

  Ekran renkleri birbirine girmişse

  Bilgisayar açılışında fan çalışıyor, ses geliyor fakat görüntü gelmiyorsa

  Ekran kartı ısındığında görüntüde renklenme, bozulma, bulanıklık vb durumlar oluyor, soğuduğunda geçiyorsa

  Aygıt yöneticisi bölümünde, ekran kartı sürücüsünün ismi üzerinde sarı ünlem işareti görünüyorsa

  Bilgisayar mavi ekran hatası verip reset atıyorsa

WhatsApp
+905399453953

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.