Domain, Hosting, Web Tasarımı, Seo Çalışması

  • Anasayfa
  • Domain, Hosting, Web Tasarımı, Seo Çalışması
Domain, Hosting, Web Tasarımı, Seo Çalışması

Domain, Hosting, Web Tasarımı, Seo Çalışması

Kurumsal Web Sitesi

     Temel Web Sitesi projelerinden farklı olarak, grafiksel olarak daha ciddi, kamuoyunu tatmin eden, içerik yönünden zengin, doyurucu  olan projeleri bu kapsam dahiline alıyoruz.

     Kurumsal Web Sitesi olarak belli modüllerimiz ;

     Kurumsal Bilgiler

( Bu menü altında Firma Profil Yazıları, Belgeler, İnsan Kaynakları yer alacaktır. )

     Fotoğraflar 

( Kategorisel olarak, ürün grupları, tesis, şube,fuar ya da organizasyon görselleri bu menü altında sunumu yapılacaktır.

     Haberler / Duyurular

     Bu menüde istenildiği kadar alt kategori açılarak hem Google arama motoru için ilgili krtilerlerin sağlanması, hem de web sitesi ziyaretçilerine anlık ve sağlıklı bilgiler verilmesi  ve düzenli olarak bilgi akışının sağlanması )

     Sosyal Medya

     Global arenada popüler olan sosyal medya hesaplarının yönetimi ve linklerinin verilmesi ve paylaşımların etkileşimli olmasının sağlanması )

     Eskişehir kurumsal web sitesi yapımı alanında öncelikle hareket alanımız logonuzun disiplinize edilmesi ve logo ile tümleşik yapı ihtiva eden slogan bütünlüğünü sağlayıp, sadelikten ödün vermeden gayet anlaşılır, doyurucu, amacına hizmet edebilen yapıda proje hazırlamak diyebiliriz. 

     Bsp Bilişim Teknolojileri ve Bilgi Ajansı, Eskişehir'deki web tasarım ajanslarından biri olup, çıtayı her gün yükselterek belli hedefler doğrultusunda önceliğini kendi portföyündeki müşterilerin desteğine, danışmanlığına ve memnun kalmasına ehemmiyet vermektedir. 

     Kurumsallığın klişeliğinden sıyrılıp, geliştirilebilir, aylık,üç aylık aylık ve on iki aylık zaman planlaması ile müşterisinin ufkunu açma ve berraklığı baz alarak bilgi ajansı huviyetinin hakkını verebilme onurunu taşımak için var gücümüzle sizlere tüm gerçekliği ile parçadan bütüne sentezleme ile çalışmak temel ana prensibimiz konumundadır.

     Kurumsal web siteleri her birey için genel anlamıyla farklı tabirleri içinde barındırdığından, bizler daha çok yalın ve algılanması gereken bilgiyi tüm şeffaflığı ile paylaşma konusunda sizlerin önünü açabilmek için varız.

     Eskişehir'deki google haritalarda firmamız ile ilgili yorum ve çalışma saatlerine baktığınızda pazar günleri bile hizmet verebilen çok nadir reklam ve teknoloji ajanslarından biriyiz diyebiliriz.  

Arama Motoru Optimizasyonu

     Google, yandex, bing ve diğer aram motorlarında sizlerden gelen taleplere göre proje planlaması yapılıp, stratejik olarak aşama aşama yön veriyoruz.

     Google ın izlediği yöntem belli periyotlarla değişkenlik arz etmekte olup, güvenilir platformlardan bunun takibi düzenli yapılarak, doğal seo yöntemleri ile üst sıralarda bulunmak isteyen web sitelerine sağlıklı katkı sağlamanız mümkün olabilir. 

     Aylık olarak düzenli raporlamalarla web sitenizin gelişimi ile ilgili performans analizlerini sağlıklı bir şekilde temin edip, arama motorlarında web sitenizin ilerleyişini aşama aşama ama özellikle sabırlı olarak görebilmeniz mümkün. Yanlış metotlar ile sitenizdeki gerileme, hatalı backlink alımları, alıntı makaleler, toplu mail atarak web sitenizin kara listeye girmesi, arama motoru kriterlerinde doğru kodlamanın yapılabilinmesi, etiketlerdeki uygunluk, tanımlamaların metinsel yapılması, blog sayfalarındaki cümlelerdeki akıcılık ve en önemlisi özgünlük, rakip analizlerini en önce ayrıntısına kadar irdeleyip, olumsuz görülenleri artıya dönüştürerek web siteniz için pozitif element haline getirmek gerekir diyebiliriz.

     Beklentileriniz doğrultusunda sizlere web siteniz ile ilgili olmazsa olmaz kriterler ışığında temel raporlama fizibilitesi hazırlayıp sunabiliriz.

     Eskişehir seo alanında rekabet durumuna göre öncelikle sizlere sabırlı olmayı ve aşama aşama raporlamalar yapıp web sitenizin performans analizi sunarak ilerlemeyi prensip edindiğimizi belirtmek isteriz.

     Eskişehir seo optimizasyonunda bizlerin de tarzı, vizyonu ve hiyerarşisi farklılık arz etmekte olup, konu ile ilgili daha detaylı bilgilendirmeler için her zaman desteğe hazırız.

     Seo başlı başına streteji, takip, planlama ve doğru zamanda doğru hamle gerektiren bir proje olup, son derece ince eleyip sık dokumak gerekliliği kanısındayız.

WhatsApp
+905399453953

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.