Mail Yedekleme ve Arşivleme Yazılımı

  • Anasayfa
  • Mail Yedekleme ve Arşivleme Yazılımı
Mail Yedekleme ve Arşivleme Yazılımı

Mail Yedekleme ve Arşivleme Yazılımı

Tüm şirket e-postalarınızı uzun yıllar güvenle arşivleyebileceğiniz bir mail arşivleme programıdır. IBM Lotus Notes dışındaki tüm sunucu, istemci ve dosya sistemlerinden hızlı bir şekilde otomatik arşiv alabilirsiniz.

Kullanıcılar arşivlenen e-postalara Outlook, web arayüzü veya  client ile kolayca erişebilirler.Yöneticiler çalışanlarının tüm gelen ve giden maillerini web arayüzü üzerinden anlık olarak takip edebilirler.

Herhangi bir personelin bilgisayarında sorun olduğu zaman direk  sunucudan mailleri geri getirebirsiniz.Kötü niyetli kişiler ya da yanlışlıkla yapılacak kullanıcı hatalarına karşı anında yedekleme sistemiyle gelen ya da gönderilen e-postalarınız kullanıcıya ulaşmadan yedeklenecek ve e-postalarınız bu yöntemle en üst düzey GÜVENLİK standartlarına ulaşabilecek.

Mail yedekleme yazılımı ile arşivlemiş olduğunuz e-postalarınızı sizin belirteceğiniz zaman dilimi içerisinde sunucunuzdan kaldırır ve şirket e-posta trafiğinizin VERİMİNİ maksimum hale getirir.

 

Neden Yedekleme Kullanmalısınız?  Mail arşivleme ile en üst düzey güvenliğe ulaşın.

Outlook açılmıyor, yavaş açılıyor veya yoğunluktan kaynaklanan bir sorun yaşıyorsanız, Mail arşivleme yapabilir ve PST dosyasının yükünü azaltabilirsiniz. 

Mail kayıplarının önüne geçemiyor, işten ayrılan personelleriniz ile birlikte mail kayıtları da siliniyor veya eski maillere ulaşmak istiyorsanız mail arşivleme çözümü kullanabilirsiniz.

Mail sunucunuz da yaşanabilecek sorunlara karşı sadece sağlayıcınızın aldığı yedeklere güvenmek zorunda kalırsınız. Mail backup ile arşivlenen maillere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Outlook yavaş açılıyor veya yavaş çalışıyor ise;Outlook yavaş açılıyor veya yavaş çalışıyor ise;Outlook yavaş açılıyor veya yavaş çalışıyor ise;Outlook yavaş açılıyor veya yavaş çalışıyor ise;

Tüm personel e-postaları tek bir noktadan yönetilmek isteniyorsa!Tüm personel e-postaları tek bir noktadan yönetilmek isteniyorsa!Tüm personel e-postaları tek bir noktadan yönetilmek 

Tüm personel e-postaları tek bir noktadan yönetilmek isteniyorsa!Tüm personel e-postaları tek bir noktadan yönetilmek isteniyorsa!Tüm personel e-postaları tek bir noktadan yönetilmek 

 

Kullanıcıların E-postaları Silmelerini Engelleme

  • Kullanıcılar, fark edilmeden önemli e-postaları yanlışlıkla veya istedikleri zaman silebilirler​
  • Kullanıcılar bir şirketten ayrıldıktan sonra genellikle tüm posta kutularını siler​
  • MailStore Server bu tür riskleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir​
  • Bu, şirketinizin her gün önemli verileri kaybedebileceği anlamına gelir

 

 

% 70'e kadar Depolama Alanı Tasarrufu

  • MailStore Server, toplam depolama gereksinimlerini azaltmak için çoğaltma ve sıkıştırma işlemlerini kullanır​
  • Bu, özdeş MIME parçalarının (örn. Dosya ekleri) yalnızca bir kez depolandığı anlamına gelir​
  • Dosya ekleri de sıkıştırılır​

 

 

WhatsApp
+905399453953

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.